Діяльність

ДОПОМОЖІТЬ ВІДНОВИТИ ШКОЛУ! Бузівська школа Дмитрівської територіальної громади Бучанського району Київської області потребує допомоги від небайдужих!

До війни, розв'язаної рашистськими загарбниками, Бузівська школа була однією з найкращих сільських шкіл Київщини. Приміщення освітнього закладу побудовано у 1981 р., а 2021 року коштом громади проведено капітальний ремонт. У триповерховій школі загальною площею 4100 м2 до 24 лютого 2022 р. навчалося 506 учнів. Заклад мав впорядковану територію загальною площею 50000 м2.

Російські війська свідомо вели прицільний обстріл Бузівської школи, в наслідок чого заклад зазнав значних пошкоджень. Було знищено 1000 м2 шкільного даху та 40 м2 даху спортивної зали. Найбільші руйнування сталися на третьому поверсі закладу. Потребують заміни 300 м2 перекриттів.

Надання допомоги захисникам України

Допомога захисникам України стала одним з пріоритетних напрямків благодійної діяльності Фонду Грінченка. Ми, як частина громадянського суспільства, відчуваємо відповідальність за Збройні сили України та підрозділи територіальної оборони тож всіляко допомагаємо їм у боротьбі проти загарбницької агресії з боку ворожих військ.

Допомога освітянам під час пандемії коронавірусного захворювання (COVID-19) та в інших скрутних становищах

Завдяки Благодійному фонду під час пандемії COVID-19 освітянам надається фінанса допомога для боротьби із хворобою та підтримки в інших скрутних становищах.

Підтримка людей з інвалідністю

2019 - відкриття Ресурсного центру підтримки студентів з інвалідністю у Київському університеті імені Бориса Грінченка. Для облаштування Ресурсного центру були витрачені кошти, які зібрані викладачами та студентами Університету під час традиційного Благодійного балу - 113 000,00 грн.

Розвиток матеріально-технічної бази закладів освіти

2013 - відкрито навчально-виробничий комплекс Університету “АстудіЯ” (Центр телерадіожурналістики) за підтримки Благодійного фонду сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка, на благодійні внески викладачів та студентів Університету.

Відкриття пам’ятника Борису Грінченку

22 серпня 2011 року у сквері поряд із адміністративним корпусом Київського університету імені Бориса Грінченка по вул. Бульварно-Кудрявській 18/2 відбулося урочисте відкриття пам’ятника Борису Дмитровичу Грінченку (скульптор Обезюк Микола Наумович, архітектор Босенко Микола Олександрович).

Життя та діяльність Бориса Грінченка (1863-1910) для багатьох поколінь є дієвим прикладом непідробного патріотизму і подвижництва на теренах української освіти і культури. Праця в ім’я народу була найвищим сенсом і покликанням його життя. Борис Грінченко ніколи не скупився витрачати власні кошти на видання книг для народу та поширення освіти.