Підтримка людей з інвалідністю

2019 - відкриття Ресурсного центру підтримки студентів з інвалідністю у Київському університеті імені Бориса Грінченка. Для облаштування Ресурсного центру були витрачені кошти, які зібрані викладачами та студентами Університету під час традиційного Благодійного балу - 113 000,00 грн.

У Ресурсному центрі в межах технічного супроводу створені комп’ютеризовані робочі місця, обладнані синтезаторами мови. Зокрема, для студентів з ураженням зору є портативний дисплей Брайля, портативний відеозбільшувач 5 дюймів, настільний принтер шрифту Брайля. Студенти мають доступ до адаптивного технічного обладнання для сканування навчальної літератури та її переведення в електронний вигляд, прослуховування аудіозаписів лекцій та створення власних записів за допомогою наявного в центрі цифрового диктофону. Крім того, у Ресурсному центрі можна отримати послуги з формування та вдосконалення слухомовленнєвих та когнітивних навичок за допомогою програми «Живий звук».

У центрі облаштовано зони тілесно-рухового та психологічного розвантаження. Встановлені «Інтерактивна проекція на підлогу», «Інтерактивні панелі» для поліпшення психоемоційного фону, стимуляції активної фізичної діяльності, психомоторного розвитку та релаксації.

 

Related Articles